Wspieramy naszych klientów w automatyzacji procesów produkcji

Air-Com jest polską firmą od kilkunastu lat działającą w obszarze automatyzacji procesów produkcji. Oferujemy urządzenia stosowane w pneumatyce siłowej i ich komponenty. Dystrybuujemy tysiące produktów najbardziej znanych i cenionych marek w branży.

Jesteśmy również producentem siłowników pneumatycznych. Zajmujemy się projektowaniem i doradztwem. Realizujemy nawet skomplikowane zamówienia. Gotowe siłowniki jesteśmy w stanie dostarczyć nawet w 24 h.

Asortyment Air-Com jest najszerszym na rynku. Dostawy zamówionego towaru realizujemy w zaledwie 24 h/48 h. Na każdym etapie służymy fachowym, inżynierskim wsparciem.

Chcesz poznać lepiej nasza ofertę i usługi? Odwiedź https://air-com.pl.

Automatyka

Dostarczamy produkty i rozwiązania do automatyzacji procesów produkcji.

Pneumatyka

Produkujemy i dystrybuujemy wysokiej jakości siłowniki pneumatyczne.

Hydraulika

Oferujemy różnorodne produkty i akcesoria do budowy układów hydraulicznych.

Zamówienia on-line

W naszej ofercie znajduje się kilkaset tysięcy produktów. To na polskim rynku najszerszy asortyment. Dzięki platformie sklepu on-line, w łatwy sposób dokonujesz zakupu i przeglądasz produkty.

Współpraca

Naszym klientom i partnerom oferujemy bardzo dobre warunki współpracy: jedne z najniższych cen produktów na rynku i możliwość ich indywidualnej negocjacji przy większych zamówieniach.

Produkty

Jesteśmy dystrybutorem produktów wiodących marek i producentów, znanych na rynku i cenionych za utrzymywanie wysokich standardów jakościowych podczas produkcji.

Zobacz, jakie inne zawory znajdziesz w ofercie Air-Com.

Zawory zwrotne

Sterują przepływem czynnika roboczego. Stosowane w instalacjach pneumatycznych, wodnych C.O., hydraulicznych i do innych mediów gazowych i ciekłych. W ofercie mamy zawory zwrotne przeznaczone do pracy pod obciążeniem wysokiego ciśnienia mediów roboczych oraz takie, których średnica przekracza Ø 100 mm

Zawory kulowe

Stosowane w układach sterowania automatycznego oraz do regulacji podczas procesów przemysłowych i na liniach produkcyjnych. Ich konstrukcja zapewnia odpowiednią szczelność – zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną. Zaworami kulowymi steruje się pneumatycznie, ręcznie lub elektrycznie.

Zawory bezpieczeństwa

Skutecznie zabezpieczają instalacje pneumatyczne i instalacje innych mediów roboczych przed nadmiernym i niekontrolowanym wzrostem ciśnienia. Montowane są głównie jako elementy bezpieczeństwa na pionowych i poziomych zbiornikach ciśnieniowych. Chronią przed uszkodzeniem inne elementy instalacji.

Zawory pneumatyczne

Elementy sterujące kierunkiem przepływu sprężonego powietrza. Są ważnymi elementami układów sterowania w urządzeniach i maszynach. Służą również do budowy układów regulacji w procesach produkcyjnych i przemysłowych. Nazywane są rozdzielaczami lub zaworami rozdzielającymi.

Co o Air-Com mówią klienci?

Kupuję w sklepie Air-Com, bo mają wysokiej jakości, sprawdzone produkty i przede wszystkim ogromny wybór.

Jako stały klient Air-Com jestem bardzo zadowolony z warunków naszej współpracy. Szeroki asortyment, fachowe doradztwo. Polecam!

W Air-Com znajduję wszystkie potrzebne mi produkty i narzędzia. Dostawa zawsze szybka i terminowa. Można na nich liczyć.